Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

  Celkem hlasů: 0
  Info

  Informace

  V našem e-shopu si můžete vybrat a objednat, jak elektrokola, kola, tak i doplňky z nabídky, kterou budeme pro Vás postupně rozšiřovat.


  Na všechny u nás zakoupené produkty poskytujeme garanční prohlídky a servis po dobu jednoho roku zdarma (nevztahuje se na náhradní díly). Servis samozřejmě poskytneme i Vašemu kolu, elektrokolu, případně tříkolce i koloběžce.


  Specializujeme se na přestavby kol na elektrokola. Pokud máte kolo vlastní, jste na něj zvyklí a dobře se Vám na něm jezdí a nehodláte kupovat jiné, tak Vám může ušetřit spoustu peněz. Pokud kolo vlastní nemáte, tak si můžete vybrat z naší nabídky, případně Vám elektrokolo postavíme na míru a poradíme s výběrem kola, velikostí, typem, osazením apod.


  V naší firmě máme také elektrokola testovací, kde si je můžete vyzkoušet, abyste se mohli lépe rozhodnout a nekupovali tak zajíce v pytli. Věnujeme Vám 10 až 15 minut jízdy zdarma v okolí firmy, případně máme pro Vás půjčovnu, kde si elektrokola můžete zapůjčit za poplatek a můžete si je tak vyzkoušet na delší dobu, nebo v okolí Vašeho domova.


  Rozhodnete-li se pro koupi elektrokola do 14ti dnů od zapůjčení, odečteme Vám cenu půjčovného, nejvýše však do výše 1000,-Kč. Rozhodnete-li se pro stavbu elektrokola na míru, účtujeme za práci 800,-Kč. Při přestavbě Vašeho kola na elektrokolo s přestavbovou sadou z naší nabídky účtujeme za práci 1200,-Kč, a budete-li mít vlastní kolo a vlastní přestavbovou sadu tak 1950,-Kč za práci. I od těchto částek Vám odečteme cenu půjčovného, max. však do výše 1000,-Kč.


  Jestliže neuvažujete o koupi elektrokola, a přesto byste si rádi občas vyjeli do přírody, můžete tak využít naši půjčovnu, kde Vám zapůjčíme elektrokola připravená, seřízená, nabitá a zkontrolovaná.


  Za poplatek si můžete zapůjčit: dětskou sedačku, dětský vozík, nosič kol na tažné zařízení či přilbu nebo pláštěnku. Do budoucna máme v plánu i e-kola dětská.


  Uvažujete-li o častějším vypůjčení elektrokol, případně více elektrokol, můžete využít našeho věrnostního programu pro stálé klienty (najdete na stránkách v nájemní smlouvě), kde můžete ušetřit spoustu peněz.